Nasza firma jest producentem stolarki budowlanej w zakresie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo firma świadczy usługi związane z doradztwem, pomiarem oraz montażem zamówionych wyrobów.

Stosujemy nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania dostarczając drzwi o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że strona, którą odwiedzacie, przybliży Państwu wytwarzane przez nas produkty oraz zachęci jednocześnie do zakupu oraz owocnej współpracy.

Nasi Klienci mogą być pewni, że kupują towar najwyższej jakości.
Produkty naszej firmy posiadają Aprobatę Techniczną ITB nr AT-15-6912/2006, co oznacza pozytywną ocenę techniczną przydatności naszych wyrobów do zamierzonego stosowania.

  • trwałość
  • funkcjonalność
  • różnorodne wzornictwo
  • walory estetyczne
  • konkurencyjną cenę
  • wysoki standard wykonania
JURKOP - PRODUCENT DRZWI DREWNIANYCH

Nasza firma wykonuje drzwi z litego drewna w stanie surowym (przeznaczone do pomalowania i przeszklenia) lub drzwi gotowe (pomalowane i przeszklone).

Nasze drzwi wykonane są z litego drewna sosnowego uszlachetniane naturalnymi okładzinami z wysoko gatunkowego drewna sosnowego, ramiaki i elementy konstrukcyjne wykonane są z klejonki, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła i zapewnia doskonałą trwałość.
Istnieje również możliwość zaprojektowania i wykonania drzwi o dowolnych wymiarach na indywidualne zamówienie w zależności od gustów i potrzeb klienta. Przy dużych zamówieniach w cenie zakupu gwarantujemy własny transport.